| O nas | Aktualności | Pobierz | Kontakt |
Strona główna / O nas
Inteligentny dom
Instalacje alarmowe
    i kontroli dostępu
Systemy audio/video
Sieci LAN/WAN

Witamy Państwa serdecznie,

czujemy się zaszczyceni móc gościć Państwa na naszej stronie. Zachęcamy do zapoznania się z treścią naszych opracowań. Mamy nadzieję, że czas spędzony z nami będzie dla Państwa owocny. W razie pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt.

Nasza firma oferuje szeroki wachlarz usług związanych z projektowaniem i wdrażaniem wszelkich instalacji elektrycznych (w tym tradycyjnych i alarmowych) w obiektach prywatnych i komercyjnych. Naszą domeną są jednak systemy inteligentnego zarządzania domem, które pozwalają na integrację wszystkich instalacji i urządzeń w domu. Najczęstsze obszary zastosowań inteligentnych instalacji to sterowanie oświetleniem, ogrzewaniem, wentylacją, roletami, alarmem, kontrolą dostępu i systemami audio-video. Prace prowadzimy na terenie całej Polski zaczynając od projektu, poprzez instalację, wdrożenie a kończąc na uruchomieniu systemu. Na każdym etapie inwestycji prowadzimy kreatywny dialog z Klientem, konsultując i doradzając najlepsze rozwiązania. Współpraca z wieloma producentami powoduje, że jesteśmy w stanie zaoferować Państwu system dostosowany do Państwa potrzeb i możliwości finansowych. Jeśli inwestycja tego wymaga nie ograniczamy się tylko do jednej technologii (zapraszamy do zakładki: Opis systemów).

Jesteśmy certyfikowanym partnerem KNX, który jest europejskim standardem (uznanym powszechnie przez UE, USA, Chiny) projektowania inteligentnych systemów zarządzania domem. Posiadamy również licencję zabezpieczenia technicznego II stopnia w zakresie instalacji systemów alarmowych – daje to Państwu pewność, że swoją pracę wykonujemy w pełni odpowiedzialnie i rzetelnie.

Rozpowszechniamy z pasją ideę Inteligentnych Domów gdyż uważamy, że powinna ona stać się normą a nie dalekosiężnym marzeniem. Zależy nam na tym by dom stał się nie tylko martwym budynkiem ale oazą komfortu i spokoju. By ułatwiał życie domownikom we wszystkich możliwych czynnościach jednocześnie dbając o ich kieszenie. Inteligentny Dom to inwestycja w przyszłość – ergonomia, oszczędność i bezpieczeństwo. To świadomy wybór.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.


| Aktualności | Kontakt |
Copyright © 2010 e!Studio All rights reserved.